Tek Parça Eşya Taşıma

Tek parça eşya taşıma hizmetimiz ile İstanbul ve İzmir illerimizden tüm Türkiye’ye tek parça eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Hizmetimiz door to door (kapıdan kapıya) olup, gerekli paketleme ve taşınma işlemleri yine tarafımızca yapılmaktadır.

Tek Parça Eşya Taşıma Hizmeti ile Neler Taşıyabilirim?

Taşıyacağınız eşya bir buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, yatak, gardolap veya birkaç koli dahi olabilir. Teslim alma adresi ve teslimatın yapılacağı adres bilgileri ile taşınacak olan eşyayı firmamıza bildirmeniz durumunda gerekli ayarlamalar yapılarak eşyanız tarafınızdan teslim alınır ve en kısa sürede gideceği güzergaha servisin çıkması ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetini yıllardır güvenle sunan firmamız bu sayede tek parça halinde olan eşya taşımalarınızı da aynı hassasiyet ve güvenle taşımaktadır. Sektördeki diğer firmaların aksine özmal sermaye ile çalışan ve kesinlikle taşeron kullanmayan firmamız bu sayede müşterisinden aldığı güven ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

2000 yılından bu yana özellikle İstanbul ve Ege bölgesi arası yoğunlukla olmak üzere tüm Türkiye geneline tek parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız söz verdiği gibi zamanında ve ekonomik fiyatlara sunduğu bu taşımacılık alanında lider firma konumundadır.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet politikası ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve buna göre çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız sadece para kazanmak değil, sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak her zaman taktir edilmek ve tavsiye edilmektir.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz kere teşekkür ederiz…

Parça Eşya Taşıma İçin Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Profesyonel Ekip

Parça eşya taşımacılığında deneyim sahibi olan uzman ekiplerle taşıma işleminizin gerçekleştirilmesi.

Etiketleme Sistemi

Tüm eşyalarınız sticker / etiket sistemi sayesinde ile yeni adreste istenilen yere taşınması.

Mutlu Müşteriler

Taşıma işlemlerinde üzerinde durduğumuz en önemli konu sizlerin memnuniyetidir.

Eşya Paketleme

Tüm büyük hacimli eşyalarınızın çizilme ve kırılmalara karşı kraft kağıtlı havalı naylonlarla paketlenmesi.

Kapalı Kasa Araç

Nakliye işlemlerinde kullandığımız tüm araçlarımız çelik kasalı, kapalı ve eşya taşımaya uygun kamyonlardır.

Montaj De-Montaj

Mobilyalarınızın konusunda deneyim sahibi mobilyacılar tarafından de-montaj ve montaj işleminin yapılması.

Genel Hizmetler

Diğer Hizmetler

Yoğun Bölgeler

Hizmet Alanlarımız

Menü