İstanbul Bodrum Taşıma

İstanbul – Bodrum Nakliye Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

İstanbul ve Bodrum arası taşımak istediğiniz her türlü ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktayız. Parça eşya servisimiz İstanbul ve Bodrum arası yılın 365 günü gerçekleşmektedir. Yaz aylarında taşıma işlemleri daha yoğun olarak görülmektedir.

Parça eşya nakliyesi kısmi yada yarım ev eşyası niteliğinde de olabilir. Burada ki amaç sizleri yüksek nakliye ücretlerinden kurtarmaktır. Örneğin Bodrum’da yazlığınız var ve bir takım eşyanızı yazlığınıza göndermek istiyorsunuz. Bunun için ilk yapmanız gereken bir liste oluşturmaktır. Sonrasında firmamız ile görüşerek eşya listeniz, oturduğunuz semt ve diğer nakliye için bilgileri verdiğinizde sizi karşılayan müşteri temsilcisi çalışanımız sizlere yardımcı olacaktır.

Bekar eşyası, çeyiz eşyası, 1 oda eşya, 1+1 ve hatta az miktardaki 2+1 eşyalarınız dahi parsiyel olarak taşınabilir. Ekonomik olması için parsiyel seçeneğini düşündüğünüzde 1+1 ve 2+1 eşyalar için firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyalarınızı yerinde tespit etmektedir. Bu tespitteki amaç eşyalarınızın ne kadar hacim kapladığını öngörmek ve araçta eşyanızı alabilecek kadar yer ayarlamasıdır.

1+1 ve 2+1 eşyalarınızı parça şeklinde taşımak istediğiniz de mutlaka firmadan eksper isteyiniz. Bazı firmalar ekspere gerek olmadığını belirtse de siz ısrar edin. Eğer firma ekspertiz hizmeti vermiyorsa o firmayla çalışmayın. Nitekim nakliye mağdurlarından birçoğu eşyasını anlaştığı firmanın görmemesi sonucu taşıma esnasında eşyaların araca sığmadığı ve ek ücret ödemek zorunda kaldığı bilinmektedir.

İstanbul ve Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetlerinizde sizlere hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma İçin Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Profesyonel Ekip

Parça eşya taşımacılığında deneyim sahibi olan uzman ekiplerle taşıma işleminizin gerçekleştirilmesi.

Etiketleme Sistemi

Tüm eşyalarınız sticker / etiket sistemi sayesinde ile yeni adreste istenilen yere taşınması.

Mutlu Müşteriler

Taşıma işlemlerinde üzerinde durduğumuz en önemli konu sizlerin memnuniyetidir.

Eşya Paketleme

Tüm büyük hacimli eşyalarınızın çizilme ve kırılmalara karşı kraft kağıtlı havalı naylonlarla paketlenmesi.

Kapalı Kasa Araç

Nakliye işlemlerinde kullandığımız tüm araçlarımız çelik kasalı, kapalı ve eşya taşımaya uygun kamyonlardır.

Montaj De-Montaj

Mobilyalarınızın konusunda deneyim sahibi mobilyacılar tarafından de-montaj ve montaj işleminin yapılması.

Genel Hizmetler

Diğer Hizmetler

Yoğun Bölgeler

Hizmet Alanlarımız

Menü